KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13385339
nr 1338 5339
Etsningar
Föreningen för grafisk konst, diverse. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:46:39
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr